CHANGE LANGUAGE

Kontakt

Twoje potrzeby są naszym priorytetem!
Telefon:

+48 58 627 49 22

Email:
Fax:

+48 58 627 49 23

BIURO CENTRALNE
UL. HUTNICZA 25DE
81-061 GDYNIA
TEL. +48 58 627 49 22
FAX +48 58 627 49 23
Margareta
Rochlitzki
President
Karina
Wojtecka-Czech
Acting Commercial Director

Tel. +48 661 108 888

kczech@mmr-trading.pl

DORADCY TECHNICZNO-HANDLOWI
BIURO CENTRALNE GDYNIA
UL. HUTNICZA 25DE
81-061 GDYNIA
TEL. +48 58 627 49 22
FAX +48 58 627 49 23
E-MAIL BIURO@PXP.COM.PL
Daniel
Małek
Studio Flexo Coordinator
Flexographic Printing

Tel. +48 605 068 102

daniel@pxp.com.pl

Bogusław
Frączek
Sales Representative
Offset Printing

Tel. +48 693 926 060

boguslaw@pxp.com.pl

BIURO REGIONALNE KRAKÓW
UL. ŁAGIEWNICKA 33A
30-417 KRAKÓW
TEL./FAX +48 12 653 23 44
Antoni
Okrutniak
Sales Representative
Offset Printing

Tel. +48 695 606 083

antoni@pxp.com.pl

Bogusław
Borówka
Product Manager
Offset Printing

Tel. +48 695 606 555

bborowka@pxp.com.pl

BIURO REGIONALNE WYSOGOTOWO
UL. SZPARAGOWA 3A
62-081 WYSOGOTOWO
TEL./FAX +48 61 226 32 70
Marcin
Chalecki
Product Manager, Technical Consultant, Flexographic Printing

Tel. +48 661 452 056

marcin@pxp.com.pl

BIURO REGIONALNE WARSZAWA
Marek
Banasiuk
Product Manager
Offset Printing

Tel. +48 695 606 064

marek@pxp.com.pl

BIURO REGIONALNE ŁÓDŹ
Kamil
Kasznicki
Project Manager Bookbinding
Offset Printing

Tel. +48 605 068 505

kamil@pxp.com.pl

Szybki kontakt z działem handlowym: +48 609 086 060