CHANGE LANGUAGE

Kontakt

Twoje potrzeby są naszym priorytetem!
Telefon:

+48 58 627 49 22

Email:
Fax:

+48 58 627 49 23

BIURO CENTRALNE
UL. HUTNICZA 25DE
81-061 GDYNIA
TEL. +48 58 627 49 22
FAX +48 58 627 49 23
Margareta
Rochlitzki
President
Krzysztof
Stall
Managing Director

Tel. +48 605 119 144

krzysztof@pxp.com.pl

DORADCY TECHNICZNO-HANDLOWI
BIURO CENTRALNE GDYNIA
UL. HUTNICZA 25DE
81-061 GDYNIA
TEL. +48 58 627 49 22
FAX +48 58 627 49 23
E-MAIL BIURO@PXP.COM.PL
Grzegorz
Kruk
Logistics & Warehouse Manager
Offset Printing

Tel. +48 609 333 511

gkruk@pxp.com.pl

Bogusław
Frączek
Product Manager
Offset Printing

Tel. +48 693 926 060

boguslaw@pxp.com.pl

Daniel
Małek
Studio Flexo Coordinator
Flexographic Printing

Tel. +48 605 068 102

daniel@pxp.com.pl

BIURO REGIONALNE KRAKÓW
UL. ŁAGIEWNICKA 33A
30-417 KRAKÓW
TEL./FAX +48 12 653 23 44
Antoni
Okrutniak
Product Manager
Offset Printing

Tel. +48 695 606 083

antoni@pxp.com.pl

Bogusław
Borówka
Product Manager
Offset Printing

Tel. +48 695 606 555

bborowka@pxp.com.pl

BIURO REGIONALNE WARSZAWA
Marek
Banasiuk
Product Manager
Offset Printing

Tel. +48 695 606 064

marek@pxp.com.pl

BIURO REGIONALNE ŁÓDŹ
Kamil
Kasznicki
Product Manager Bookbinding
Offset Printing

Tel. +48 605 068 505

kamil@pxp.com.pl

Tomasz
Jarczyński
Sales Manager
Flexo Printing

Tel. +48 661 452 056

tjarczynski@pxp.com.pl

Szybki kontakt z działem handlowym: +48 609 086 060