CHANGE LANGUAGE

20 edycja Międzynarodowych Targów Książki za nami!

wstecz

Żeby czytać, trzeba być otwartym - pod takim hasłem 27 października 2016 r. rozpoczęła się jubileuszowa – 20 edycja Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie. PHOENIX Xtra Print Polska miał zaszczyt uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu, które zakończyło się pełnym sukcesem.

 

Ponad 700 wystawców z 25 krajów, 759 autorów z Polski i zagranicy oraz około 68 tysięcy zwiedzających – tak w liczbach prezentuje się sfinalizowana w niedzielę edycja jednego z najważniejszych wydarzeń branżowych w kraju.

 

PHOENIX Xtra Print Polska wyjechał z Krakowa także z własnymi rekordami. Odwiedziło nas wielu dotychczasowych klientów oraz przeprowadziliśmy szereg znaczących rozmów z potencjalnymi kontrahentami.

 

Tegoroczne Targi Książki są dla nas szczególnie cenne, nie tylko pod względem biznesowym, ale również wizerunkowym. Na stoisku A63 nasza firma miała okazję zaprezentować szerokie spektrum oferty klejów introligatorskich przeznaczonych do produkcji dziełowej książek, kalendarzy, opakowań, etykiet, gier planszowych, puzzli oraz przemysłu papierniczego i przetwórczego. Nasze produkty cieszyły się dużym zainteresowaniem szczególnie zarówno ze strony drukarni, wydawnictw, producentów gier i puzzli, jak również innych partnerów z kraju i zagranicy.

 

Wszystkim gościom dziękujemy za odwiedziny oraz możliwość współpracy w tak ważnym wydarzeniu. Szczególne podziękowania kierujemy do firmy JDR Technik oraz Diamelt SRL. Jesteśmy pewni, że sukces odniesiony w październiku w Krakowie przełoży się na długoterminowe relacje oraz nowe osiągnięcia.

Szybki kontakt z działem handlowym: +48 609 086 060