CHANGE LANGUAGE
Rozwiń menu oferty

Druk fleksograficzny

wstecz

Phoenix Xtra Print Polska oferuje zarówno matryce do druku fleksograficznego, jak i usługę bezpośredniego grawerowania form i tulei laserem włóknowym w swojej siedzibie w Gdyni.

 

Druk fleksograficzny to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się gałęzi druku, od lat umacniająca swoją pozycję na rynku poligraficznym. Możliwość zastosowania na praktycznie każdym podłożu oraz najwyższa jakość druku spowodowały coraz szersze zastosowanie tej metody, a także stopniowe wypieranie tradycyjnych płyt fotopolimerowych przez nowoczesne elastomerowe matryce i sleevy.

 

Idąc z duchem czasu, PHOENIX Xtra Print Polska oferuje elastomerowe produkty Conti Laserline o innowacyjnej mieszance na bazie kauczuku syntetycznego, charakteryzujące się niewspółmiernie dłuższą żywotnością oraz wysokim stopieniem całopowierzchniowej stabilności wymiarowej.

 

Seria Conti Laserline jest dostępna w postaci płaskich matryc elastomerowych oraz tulei (sleeves) o zróżnicowanych parametrach wymiarowych, dostosowanych do możliwości i oczekiwań Klientów.

 

Szybki kontakt z działem handlowym: +48 609 086 060