CHANGE LANGUAGE
Rozwiń menu oferty

Dział druku w suchym offsecie

wstecz

Suchy offset jest wydajnym i ekonomicznym procesem druku. Łączy w sobie cechy druku typograficznego i offsetowego, gdzie specjalna forma drukowa przenosi obraz na obciąg gumowy, z którego następnie obraz przenoszony jest na podłoże.

 

Pozwala na zadruk opakowań takich jak tuby, kubki, puszki napojowe czy wiadra.

 

 

 

Obciągi gumowe

PHOENIX Xtra Print Polska oferuje rozwiązania oparte głównie na produktach firmy Continental. Mamy rozwiązania odpowiednie do zadruku tub, kubków, puszek napojowych i wiader. Dostarczamy materiał w roli lub w wersji samoprzylepnej konfekcjonowany na wymagany format.

 

Płyty do grawerowania

Oferujemy płyty CML na podłożu stalowym firmy Continental do druku w suchym offsecie odpowiednie do bezpośredniego grawerowania laserami włóknowymi. Płyty pozwalają na uzyskanie najwyższej jakości druku.

 

Grawerowane formy drukowe

Proponujemy bezpośrednio grawerowane formy drukowe (0,73; 0.83; 0,94mm) zapewniające najwyższą możliwą jakość druku w suchym offsecie oraz dużą żywotność zarówno przy druku opakowań z tworzyw sztucznych jak i metalowych puszek napojowych.

 

Taśma dwustronnie klejąca

Posiadamy w ofercie taśmy dwustronnie klejące na podłożu płóciennym i poliestrowym odpowiednie do przyklejania obciągów przy druku w suchym offsecie.

Szybki kontakt z działem handlowym: +48 609 086 060