CHANGE LANGUAGE
Rozwiń menu oferty

Historia

"Tylko ten, kto ma historię, ma przyszłość"

 

1
1992

Założenie dzisiejszej firmy handlowej M&MR Trading Polska Sp. z o.o. jest wynikiem działalności niemieckiej firmy MRConsulting, obecnie M&MR Trading GmbH, prowadzonej przez Margaretę i Marka Rochlitzki w Hamburgu, która w roku 1992 przejęła wyłączne przedstawicielstwo handlowe w Polsce niemieckiego koncernu gumowego PHOENIX AG (później PHOENIX Xtra Blankets).

 

 

2
1994

W roku 1994 powstała pierwsza polska firma handlowa o nazwie PHOENIX Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku.

3
2001

Z uwagi na ogromny sukces sprzedaży obciągów offsetowych marki PHOENIX Xtra Blankets na rynku polskim oraz potrzebę ich konfekcjonowania, w celu zapewnienia lepszej dostępności w kraju, w roku 2001 powstała druga firma produkcyjno-handlowa PHOENIX Xtra Print Polska Sp. z o.o.

 

4
2005

W roku 2005 PHOENIX AG został przejęty przez gumowy koncern CONTINENTAL AG.  Firma PHOENIX Polska Sp. z o.o. utrzymała swoje wyłączne przedstawicielstwo produktów PHOENIX Xtra Blankets w Polsce, tym razem już pod egidą CONTINENTAL AG. Rozwój polskiej spółki oraz potrzeba wdrożenia nowych komplementarnych produktów przyczyniła się do konieczności zmiany nazwy firmy. Od 2006 roku PHOENIX Polska Sp. z o.o. kontynuowała swoją działalność pod nazwą TransComfort Sp. z o.o.

5
2013

W 2013 roku firma PHOENIX Xtra Print Polska poszerzyła swoją ofertę o program CONTI LaserLine do druku flekso i lakierowania w offsecie, umacniając tym samym długoletnią kooperację z koncernem Continental, a także zapewniając jeszcze bardziej atrakcyjną gamę usług.

6
2014

W 2014 roku PHOENIX Xtra Print Polska stała się suwerenną jednostką spółki M&MR Trading Polska, co pozwoliło na jeszcze większą optymalizację działań w myśl dewizy Your needs first!

Szybki kontakt z działem handlowym: +48 609 086 060