CHANGE LANGUAGE

Nowe inwestycje PHOENIX Xtra Print Polska

wstecz

Z początkiem czerwca do PHOENIX Xtra Print Polska dostarczono nowe laserowe urządzenie do trójwymiarowego grawerowania form i tulei elastomerowych Premium Setter S1700 niemieckiej firmy HELL Gravure Systems. To druga z kolei kluczowa inwestycja firmy w rozwój oferty druku fleksograficznego.

 

Instalacja urządzenia jest kontynuacją strategii firmy w przyjętej w 2013 roku. PHOENIX Xtra Print Polska jako pierwsza wprowadziła na rynek grawerowane elastomerowe formy do druku fleksograficznego i lakierowania w offsecie marki CONTI Laserline oraz zainaugurowała nowoczesną pracownię flekso z laserem Premium Setter S1300.

 

Nowy model S1700 wyposażony jest w szerszy format roboczy, co umożliwi rozbudowanie oferty firmy o grawerowanie dużych powierzchni (format B0+). Wraz z instalacją nowego lasera, zmodernizowano także optykę dotychczasowego modelu Premium Setter S1300 i wyposażono urządzenie w drugą wiązkę laserową tworząc tzw. dual beam. Efektem jest znaczne przyspieszenie prędkości grawerowania, a jednocześnie gwarancja realizacji najbardziej rygorystycznych terminów zleceń.

 

Nowe inwestycje PHOENIX Xtra Print Polska są odpowiedzią zapotrzebowania rynku na innowacyjne produkty oraz najwyższą jakość druku. Cieszymy się, że od ponad 20 lat możemy spełniać te oczekiwania w myśl zasady „Wasze potrzeby to nasz priorytet”.

Szybki kontakt z działem handlowym: +48 609 086 060