CHANGE LANGUAGE

Plotery VALIANI S.R.L. w ofercie PXP

wstecz

Z początkiem września, do oferty PHOENIX Xtra Print Polska wprowadziliśmy nowe, wielozadaniowe plotery włoskiego producenta VALIANI S.R.L.

 

Valiani jest firmą rodzinną z ponad czterdziestoletnią tradycją, skutecznie dopasowującą się do trendów i potrzeb rynku. Plotery Valiani, wyposażone opcjonalnie w jedną lub dwie głowice z różnymi wariantami wykończenia mogą być wykorzystywane do takich prac jak cięcie nożem oscylacyjnym, nożem o kącie 40°, 45° i 90°, perforacji, bigowania, nacinania, rysowania i wielu innych. Na szczególną uwagę zasługuje opcja cięcia pod kątem 40 stopni co daje możliwość przedłużenia żywotności płyty lub obciągu lakierniczego z powodu mniejszego podbijania przez wałek aniloksowy rantów między wyciętą gumą a motywem lakierowanym.

 

W ofercie naszej firmy dostępne są modele MAT PRO ULTRA, MAXIMUS T2 oraz OPTIMA, wyposażone w pole robocze stołu o wymiarach od 800 x 600mm do 3000 x 1550mm oraz opcję podciśnienia.

 

PHOENIX Xtra Print Polska posiada wyłączność dystrybutorską ploterów Valiani na rynek Polski. W celu uzyskania informacji o dostępności, prosimy o kontakt z działem handlowym. Nasz profesjonalnie przeszkolony personel chętnie udzieli wszelkich informacji również z zakresu instalacji, serwisu i obsługi.

Szybki kontakt z działem handlowym: +48 609 086 060