CHANGE LANGUAGE

PHOENIX Partners’ Event 2015

Tokary Golf Club, 29.08.2015
wstecz

Prezentacja innowacyjnych rozwiązań i technologii, Akademia Golfa prowadzona przez trenera PGA Polska Wacława Laszkiewicza oraz kilkugodzinna, dobra zabawa – to tylko niektóre aspekty zorganizowanego 29 sierpnia br. przez PHOENIX Xtra Print Polska wakacyjnego spotkania konferencyjno-integracyjnego dla branży poligraficznej.

 

PHOENIX Xtra Print Polska – rozwój z myślą o klientach

PHOENIX Xtra Print Polska od niemal 15 lat dostarcza produkty branży poligraficznej, niezmiennie udoskonalające jakość drukowania. Orientowanie się na potrzeby klientów w szerokim spektrum od zawsze było wpisane w jej motto przewodnie: „Wasze potrzeby to nasz priorytet”. Oferowanie klientowi kompleksowej gamy produktów włącznie z pełnym serwisem wdrożeniowym to obopólna wartość dodana. Obecnie w skład PXP wchodzi

  • dział offsetu: obciągi, płyty do lakierowania, płyty CTP, farby konwencjonalne, UV, LED-UV, chemia, lakiery,
  • dział introligatorni: kleje hotmeltowe, PUR, metalocenowe, dyspersyjne, drut introligatorski, papier krepowy itp.,
  • dział fleksograficzny: surowe i grawerowane formy oraz tuleje elastomerowe do druku fleksograficznego oraz do suchego offsetu, farby solventowe, UV.

 

Od 2014 roku PHOENIX Xtra Print Polska jest jedną z dwóch suwerennych Business Units M&MR Trading Polska Sp. z o.o. 54 mln zł obrotu spółki w 2014 roku są niemałym wyzwaniem na przyszłość. Powyższe portfolio jest wynikiem ciągłych zmian, poszerzania oraz udoskonalania wachlarza produktów i usług. Obecnie PHOENIX Xtra Print Polska stoi przed kolejnymi wielkimi inwestycjami w park maszynowy oraz nowe dziedziny. Jednak od początku swojej działalności PXP stawia przede wszystkim na bezpośredni kontakt z klientami, budowanie dobrych wzajemnych relacji oraz dostarczenie jeszcze bardziej precyzyjnego oraz innowacyjnego produktu. Jednym z elementów tych działań było spotkanie konferencyjno-szkoleniowe PHOENIX Partners’ Event 2015.

 

 

PHOENIX Xtra Print Polska – „in play”

PHOENIX Xtra Print Polska z całą pewnością może określić swoje spotkanie z klientami na polu golfowym w Tokarach jako pełnowymiarowy sukces. „In play” w golfie oznacza „w trakcie gry”. Prezentacja firmy, która rozpoczęła PHOENIX Partners’ Event, wyraźnie pokazała jak bardzo adekwatne jest to określenie dla wszelkich jej działań w ostatnim czasie. Część oficjalną rozpoczęła Małgorzata Rochlitzki, Prezes Business Unit PHOENIX Xtra Print Polska podkreślając, że wszystkich jego uczestników łączy wspólna wartość nadrzędna – najwyższa jakość drukowania. „PHOENIX Xtra Print Polska od wielu lat ma w tym czynny udział, dostarczając branży rozwiązania, które znacząco podnoszą jakość produktów poligraficznych i wyników druku”. Potwierdza to stale rosnąca liczba klientów firmy, a są wśród nich drukarnie o różnym profilu działalności i o różnej wielkości – w tym wielcy gracze, o bardzo wysokich wymaganiach w zakresie jakości.

 

 

Akademia Golfa i duch rywalizacji

Po oficjalnych prezentacjach PHOENIX Xtra Print Polska zaprosiła swoich gości do udziału w Akademii Golfa, którą poprowadził trener PGA Polska – Wacław Laszkiewicz oraz asystenci Tokary Golf Club. Uczestnicy mogli poznać tajniki tej dyscypliny sportu, spróbować swoich umiejętności oraz wykazać się duchem rywalizacji. Całość zwieńczyła uroczysta kolacja z muzyką na żywo.

 

„Cieszymy się, że mimo trwających jeszcze wakacji nasi klienci tak licznie spędzili z nami ten weekend i dziękujemy wszystkim, którzy przyjęli nasze zaproszenie” – podsumowała Joanna Kosterska, Marketing&PR M&MR Trading Polska Sp. z o.o.

 

Wspaniała atmosfera spotkania potwierdziła, że tego typu inicjatywy zbliżają kontrahentów, dostawców oraz klientów. I takich spotkań integracyjnych branży poligraficznej brakuje.

Szybki kontakt z działem handlowym: +48 609 086 060