CHANGE LANGUAGE

PHOENIX Xtra Print Polska na LabelExpo

wstecz

Ponad 650 wystawców z całego świata, 4 dni, 9 hal – w dniach 25-28 września w Brukseli odbyła się kolejna edycja Targów LabelExpo Europe 2017, zrzeszających najważniejszych dystrybutorów i producentów z sektora etykietowego. Nie mogło nas zabraknąć!  

 

Targi LabelExpo zapisały się w branży poligraficznej, jako jedno z najbardziej prestiżowych i istotnych wydarzeń. Podczas tegorocznej edycji odwiedzający mieli szansę uczestniczyć w pokazach nowych technologii, prezentacjach innowacyjnych maszyn, materiałów etykietowych oraz opakowaniowych. Ponadto, targi LabelExpo to także doskonała okazja do nawiązywania kontaktów biznesowych – można było zapoznać się z ofertami globalnych firm z branży producentów maszyn drukujących, papieru i folii, dostawców rozwiązań do druku cyfrowego i flekso, urządzeń do finishingu czy producentów etykiet i opakowań.

 

PHOENIX Xtra Print Polska, jako wyłączny dystrybutor na Polskę i zarazem wieloletni partner Conti Laserline, miał przyjemność uczestniczyć w spotkaniach biznesowych na stoisku koncernu. Rok 2017 stoi pod znakiem rozwoju Business Unit PHOENIX Xtra Print Polska, dlatego tym bardziej cieszy nas udział w tak istotnym dla branży wydarzeniu oraz możliwość zaprezentowania oferty.

 

Serdecznie dziękujemy Conti Laserline za możliwość partycypacji oraz dotychczasowym i potencjalnym klientom za owocne spotkania.

Szybki kontakt z działem handlowym: +48 609 086 060