CHANGE LANGUAGE

PHOENIX Xtra Print Polska na Targach Książki 2016

wstecz

27 października po raz dwudziesty rozpoczynają się Targi Książki w Krakowie. Ta jubileuszowa edycja jest szczególnie ważna dla PHOENIX Xtra Print Polska z uwagi na możliwość goszczenia dotychczasowych oraz potencjalnych klientów firmy na własnym stoisku.

 

Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie to impreza wielopłaszczyznowa. Jest to zarówno program promocji czytelnictwa otwarty dla szerokiej publiczności, w trakcie którego wystawcy prowadzą sprzedaż detaliczną książek czy spotkania z autorami w salonikach literackich, ale również niepowtarzalna możliwość nawiązania ciekawych kontaktów biznesowych z drukarniami, wydawnictwami czy innymi producentami materiałów poligraficznych z kraju i zagranicy. Rosnąca z roku na rok liczba odwiedzających i wystawców tylko potwierdza coraz większe zainteresowanie branży tym wydarzeniem.

 

Podczas targów, PHOENIX Xtra Print Polska będzie miał okazję zaprezentować szerokie spektrum oferty z zakresu m.in. klejów introligatorskich przeznaczonych do produkcji dziełowej książek, kalendarzy, opakowań, etykiet oraz przemysłu papierniczego i przetwórczego.

 

Po szczegóły zapraszamy w dniach 27 – 30 października 2016 r. do Centrum EXPO w Krakowie na stoisko A63 w Hali Dunaj.

Szybki kontakt z działem handlowym: +48 609 086 060