CHANGE LANGUAGE

PXP przedstawicielem maszyn do bezpośredniego grawerowania A-K-K GmbH

wstecz

Od 2016 roku PHOENIX Xtra Print Polska, BU M&MR Trading Polska Sp. z o.o., jest przedstawicielem urządzeń do bezpośredniego grawerowania niemieckiego producenta A-K-K GmbH na polskim rynku.

 

AKK GmbH jest specjalistą w dziedzinie mechaniki precyzyjnej, optyki, technologii laserowej, elektroniki, oprogramowania, sprzętu i inżynierii mechanicznej. Spółka została założona w 2010 roku, a jej działalność w dużej mierze opiera się na silnych fundamentach firm Kesper Druckwalzen GmbH i CST GmbH, które łączą i poszerzają know-how AKK na rynku grawerowania bezpośredniego.

 

AKK w swojej ofercie posiada jednostki do grawerowania laserem włóknowym 750 Watt oraz 1500 Watt (podwójna wiązka) do obsługi sektorów druku zarówno w suchym offsecie, jak i fleksografii. Urządzenia Cosmos mogą grawerować formy płaskie oraz tuleje drukowe EPDM do szerokości 2500 mm. Cosmos w wersji Label może grawerować formy płaskie do 600 mm szerokości, a w wersji 2PC dla puszek napojowych z cylindrem magnetycznym na piny do 1000 mm.

 

Elastyczne podejście do Klienta pozwala AKK na dostarczanie urządzeń do bezpośredniego grawerowania skrojonych na miarę obecnych potrzeb. Dzięki wsparciu technicznemu ze strony BU PXP, AKK może poszczycić się pierwszą instalacją swojego lasera u Klienta z branży puszek napojowych.

 

Zapraszamy do kontaktu z naszym BU PHOENIX Xtra Print Polska – biuro@pxp.com.pl.

Szybki kontakt z działem handlowym: +48 609 086 060